Kurumsal

Organika Kimya Kozmetik ve Amb. San.Tic. Ltd. Şti. olarak temizlik ve kozmetik sektöründe imalatçı firma olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız ürettiği ürünlerde kaliteye önem vermenin yanı sıra her ürettiği ürüne de artı bir değer katabilmek ve farklılık yaratmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyeti ön planda olmak üzere müşterilerimizin farklı talep ve beklentilerini de maximum düzeyde karşılamak için çalışmaktayız.

Misyonumuz

Organika kimya olarak misyonumuz hep daha iyiyi üretmek ,ürettiğimiz ürünlerde farklılık yaratıp marjinal fayda sağlayarak müşteri odaklı üretim anlayışının merkezinde olmaktır.

Vizyonumuz

Organika Kimya müşteri odaklı çalışma anlayışıyla , gelişen ve sürekli yükselen trendleri takip ederek müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutarak en iyi ve kaliteli hizmeti vermek amacıyla üretim yapar, teknik destek sağlar ve çözüm üretir. Organika Kimya çalışmalarında fayda maliyet analizi yaparak müşterilerine en uygun fiyatlı kaliteli ürünü sunar. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptığımız çalışmalarımızda memnuniyet garantisi ile hizmet vermek için çalışmaktayız.